Asteroïde Miner Ronde Button 3,2 Cm (Voorkant /achterkant)Asteroïde Miner Ronde Button 3,2 Cm (In situ)
Asteroïde Miner Ronde Button 3,2 Cm (Voorkant)
€ 3,20
per button

Asteroïde Miner Ronde Button 3,2 Cm

4.0 van 5 sterren beoordeling
2 aantal beoordelingen
| door Gigapacket
Bekijk productdetails

Andere designs in deze categorie

Over Buttons

Aangeboden door

Vorm: Ronde button

Personaliseer onze Zazzle buttons met je eigen tekst en afbeeldingen! Maak een geheel eigen button of kies een van onze duizenden kleurrijke en coole designs.

  • Vijf maten van 3,25 -15,2 cm. in diameter.
  • Geprint op 100% gerecycled papier.
  • Bedekt met een kras- en UV-bestendige mylar laag.
  • Geen minimum bestelhoeveelheid.
  • Keuze uit ronde en vierkante buttons.

Over dit ontwerp

De toekomst is hier! Initiaal-scouting-expedities naar kometen en asteroïden hebben de aanwezigheid van zeldzame en waardevolle mineralen bevestigd, genoeg om een nieuwe "goudkoorts" van de 21e eeuw op gang te brengen. Astronauts en robotische ruimteschepen zullen binnen ons leven worden verzonden om asteroïden van ons zonnestelsel te vangen en te ontmijnen voor de rijkdom die ze bevatten. Misschien kun je een van de eersten zijn om je claim te richten op bijna oneindige rijkdommen als asteroïde prospector of mijnwerker.
Ontwerp van international designer

Klant beoordelingen

4.0 van 5 sterren beoordeling2 aantal beoordelingen
0 totaal 5-sterrenbeoordelingen2 totaal 4-sterrenbeoordelingen0 totaal 3-sterrenbeoordelingen0 totaal 2-sterrenbeoordelingen0 totaal 1-sterrenbeoordelingen
2 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
4 van 5 sterren beoordeling
Door K.22 september 2013Geverifieerde aankoop
Ronde button, Standaard, 5,7 cm
Zazzler recensent programma
ideaal. Een beetje stoer ook. Leuk dat het in een afkorting geschreven is, op die manier moeten mensen misschien een beetje moeite doen vooraleer ze het snappen. perfect. duidelijk. Voor de rest niets over te zeggen
4 van 5 sterren beoordeling
Zazzler recensent programma
ben zeer blij met het ontwerp. Is helemaal wat ik zocht. niet 100% zuiver. Voor de rest goed. Het formaat is ideaal om op te spelden bij een peuter van 2,5 jaar

Tags

Buttons
asteroïdekomeetmijnwerkerruimtemineralengoudkoortsastronautmijnbouwprospectieprospector
Alle producten:

Andere Info

Product ID: 145146659825482410
Ontworpen op: 13-9-2018 19:52
Rating: G