Over Buttons
Aangeboden door
Over dit ontwerp
Asteroïde Miner Ronde Button 3,2 Cm
De toekomst is hier! Initiaal-scouting-expedities naar kometen en asteroïden hebben de aanwezigheid van zeldzame en waardevolle mineralen bevestigd, genoeg om een nieuwe "goudkoorts" van de 21e eeuw op gang te brengen. Astronauts en robotische ruimteschepen zullen binnen ons leven worden verzonden om asteroïden van ons zonnestelsel te vangen en te ontmijnen voor de rijkdom die ze bevatten. Misschien kun je een van de eersten zijn om je claim te richten op bijna oneindige rijkdommen als asteroïde prospector of mijnwerker.
Ontwerp van international designer
Klant beoordelingen
4.0 van 5 sterren beoordeling2 aantal beoordelingen
2 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
4 van 5 sterren beoordeling
Door K.22 september 2013 • Geverifieerde aankoop
Ronde button, Standaard, 5,7 cm
Zazzler recensent programma
ideaal. Een beetje stoer ook. Leuk dat het in een afkorting geschreven is, op die manier moeten mensen misschien een beetje moeite doen vooraleer ze het snappen. perfect. duidelijk. Voor de rest niets over te zeggen
4 van 5 sterren beoordeling
Zazzler recensent programma
ben zeer blij met het ontwerp. Is helemaal wat ik zocht. niet 100% zuiver. Voor de rest goed. Het formaat is ideaal om op te spelden bij een peuter van 2,5 jaar
Tags
Andere Info
Product ID: 145146659825482410
Ontworpen op: 13-9-2018 19:52
Rating: G
Recent bekeken items