Over Stickers
Aangeboden door
Over dit ontwerp
Asteroïde Burger Call van de Grill Vierkante Sticker
Asteroid Burger - Call Of The Grill blaast de smaak in een ander sterrenstelsel! Dit hilarische en out-of-the-world ontwerp is voorzien van een kosmische hamburger meteoor die door de ruimte slingert en alle grillmeesters en BBQ-liefhebbers roept. Perfect voor iedereen die houdt van hamburgers, grillen en een goede lach, deze space-meets-keuken fusion is ideaal voor kookgelegenheden, achtertuinfeesten of foodie-fanaten met een smaak voor het buitengewone.
Ontwerp van international designer
Klant beoordelingen
4.5 van 5 sterren beoordeling13 aantal beoordelingen
13 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
5 van 5 sterren beoordeling
Door N.16 mei 2022 • Geverifieerde aankoop
Zazzler recensent programma
Top kwaliteit ! Mooi ontwerp, sprankelende kleuren, dik papier. De afbeelding is scherp en de kleuren zijn helder
5 van 5 sterren beoordeling
Door P.20 oktober 2015 • Geverifieerde aankoop
Zazzler recensent programma
Super en mooi gedrukt. Prachtig en zeer geslaagde druk
5 van 5 sterren beoordeling
Door E.4 september 2022 • Geverifieerde aankoop
Zazzler recensent programma
Ik heb dit product besteld om op onze rouwcadeautjes te kleven. Ze zijn zeer mooi. Helemaal zoals ik gehoopt had. Ook zijn ze snel aangekomen en alles netjes verpakt.
Ik ga nog zeker bij zazzle bestellen. Heel mooi bedrukking. Heel netjes en allemaal van dezelfde kwaliteit.
Tags
Andere Info
Product ID: 256833435621361796
Ontworpen op: 15-4-2025 5:12
Rating: G
Recent bekeken items