Bekendmaking van de vrede poster (Hoek)Bekendmaking van de vrede poster (Thuiskantoor)Bekendmaking van de vrede poster (Keuken)
Bekendmaking van de vrede poster (Voorkant)
€ 60,95
per poster
 

Bekendmaking van de vrede poster

4.8 van 5 sterren beoordeling
6 aantal beoordelingen
| door Bridgeman Images
Bekijk productdetails

Andere designs in deze categorie

Over Posters

Aangeboden door

Papiersoort: Standaard halfglans

Uw muren weerspiegelen uw persoonlijkheid, dus laat ze spreken met uw favoriete citaten, kunst of ontwerpen gedrukt op onze op maat gemaakte Giclée-posters! Hoogwaardig microporeus, harsgecoat papier met een prachtige halfglanzende afwerking. Kies uit standaard- of op maat gemaakte posters en lijstopties om kunst te creëren die een perfecte weerspiegeling van uzelf is.

  • Giclée-prints van galerijkwaliteit
  • Ideaal voor levendige kunstwerken en fotoreproducties
  • Halfglanzende afwerking
  • Pigmentgebaseerde inkten voor full-color spectrum en hoge resolutie printen
  • Duurzaam papier van 185 g/m²
  • Verkrijgbaar in aangepaste maten tot 152,4 cm
  • Lijsten beschikbaar voor alle standaardmaten
  • Lijsten inclusief anti-reflecterend acrylglas

Over dit ontwerp

Bekendmaking van de vrede poster

Bekendmaking van de vrede poster

Franse School's Publication of the Peace, Place des Victoires, 1763, gevestigd in de Musee de la Ville de Paris, Musee Carnavalet, Parijs, Frankrijk. The Publication of the Peace, Place des Victoires, juni 1763, werd opgericht rond 1763 AD.
Ontwerp van international designer

Klant beoordelingen

4.8 van 5 sterren beoordeling6 aantal beoordelingen
5 totaal 5-sterrenbeoordelingen1 totaal 4-sterrenbeoordelingen0 totaal 3-sterrenbeoordelingen0 totaal 2-sterrenbeoordelingen0 totaal 1-sterrenbeoordelingen
6 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
5.0 van 5 sterren beoordeling
5 van 5 sterren beoordeling
Door Marie-Jeanne T.22 februari 2020Geverifieerde aankoop
Print, Maat: 20,32cm x 25,40cm, Hardware: Geen, Lijst: Geen, Media: Standaard halfglans, Mat: Geen,
Zazzler recensent programma
Een zeer mooi afgewerkte poster. In een witte kader met passpartout schittert hij in de kamer van onze kleindochter. Prachtig. Geweldig mooie afwerking
5.0 van 5 sterren beoordeling
5 van 5 sterren beoordeling
Door Marie-Jeanne T.22 februari 2020Geverifieerde aankoop
Print, Maat: 20,32cm x 25,40cm, Hardware: Geen, Lijst: Geen, Media: Standaard halfglans, Mat: Geen,
Zazzler recensent programma
Een zeer mooi afgewerkte poster. In een witte kader met passpartout schittert hij in de kamer van onze kleindochter. Prachtig. Geweldig mooie afwerking
5.0 van 5 sterren beoordeling
5 van 5 sterren beoordeling
Door Chris G.13 april 2022Geverifieerde aankoop
Print, Maat: 37,25cm x 27,94cm, Hardware: Geen, Lijst: Geen, Media: Standaard halfglans, Mat: Geen,
Zazzler recensent programma
Heel mooie tekening, heel natuurlijk. Mooie afdruk, goeie kleuren en heel scherp afgedrukt!

Tags

Posters
fransschool1763paixaankondigingverdragparijsovereenkomstmessengersherald
Alle producten:
fransschool1763paixaankondigingverdragparijsovereenkomstmessengersherald

Andere Info

Product ID: 228373304351442771
Ontworpen op: 1-9-2011 12:57
Rating: G