Asteroïde Miner Sleutelhanger (Achterkant)Asteroïde Miner Sleutelhanger (Voorkant)Asteroïde Miner Sleutelhanger (Achterkant)
Asteroïde Miner Sleutelhanger (Voorkant)
€ 7,80
per sleutelhanger

Asteroïde Miner Sleutelhanger

4.7 van 5 sterren beoordeling
7 aantal beoordelingen
| door Gigapacket
Bekijk productdetails

Andere designs in deze categorie

Over Sleutelhangers

Aangeboden door

Stijl: Metalen Cirkel sleutelhangers

Bewaar je sleutels veilig en stijlvol met deze stevige aluminium sleutelhanger van Zazzle. Aan weerszijden prachtig bedrukt, je kunt kiezen uit duizenden designs of je eigen foto's, tekst of unieke designs uploaden.

  • Dimensies:
    • Afmetingen: 5,1 cm
    • Dikte: 0,11cm
    • Gewicht: 1,4g
  • Full-color, full-bleed afdrukken
  • Zilverkleurige metalen sleutelhanger met kunststof ring
  • Licht en waterbestendig
Ontwerptip: Voor het beste resultaat, houd er rekening mee dat het aan te passen oppervlak 5,1 cm bedraagt. Voor het beste resultaat adviseren wij het toevoegen van een uitloop van 0,16 cm

Over dit ontwerp

Asteroïde Miner Sleutelhanger

Asteroïde Miner Sleutelhanger

De toekomst is hier! Initiaal-scouting-expedities naar kometen en asteroïden hebben de aanwezigheid van zeldzame en waardevolle mineralen bevestigd, genoeg om een nieuwe "goudkoorts" van de 21e eeuw op gang te brengen. Astronauts en robotische ruimteschepen zullen binnen ons leven worden verzonden om asteroïden van ons zonnestelsel te vangen en te ontmijnen voor de rijkdom die ze bevatten. Misschien kun je een van de eersten zijn om je claim te richten op bijna oneindige rijkdommen als asteroïde prospector of mijnwerker.
Ontwerp van international designer

Klant beoordelingen

4.7 van 5 sterren beoordeling7 aantal beoordelingen
5 totaal 5-sterrenbeoordelingen2 totaal 4-sterrenbeoordelingen0 totaal 3-sterrenbeoordelingen0 totaal 2-sterrenbeoordelingen0 totaal 1-sterrenbeoordelingen
7 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
5 van 5 sterren beoordeling
Door V.12 november 2023Geverifieerde aankoop
Metalen Cirkel sleutelhangers, 5,1 cm
Zazzler recensent programma
Heel mooi afgewerkt, kwalitatief materiaal. Reële weergave en mooie kleuren
4 van 5 sterren beoordeling
Door Myriam D.26 oktober 2021Geverifieerde aankoop
Zazzler recensent programma
Letters, vorm en kleur mooi Omvang cirkel wat groot Maakt wel wat lawaai Aanhechting ketting en cirkel moet kwalitatiever. Kwaliteit van de afbeelding super
5 van 5 sterren beoordeling
Door M.8 juli 2020Geverifieerde aankoop
Zazzler recensent programma
Top producten! Heel tevreden. Heel tevreden op de qualiteit van de afbeelding!

Tags

Sleutelhangers
asteroïdekomeetmijnwerkerruimtemineralengoudkoortsastronautmijnbouwprospectieprospector
Alle producten:

Andere Info

Product ID: 146515420401192027
Ontworpen op: 13-9-2018 21:18
Rating: G