Asteroïde Miner Poster (Hoek)Asteroïde Miner Poster (Thuiskantoor)Asteroïde Miner Poster (Keuken)
Asteroïde Miner Poster (Voorkant)
€ 19,20
per poster

Asteroïde Miner Poster

4.8 van 5 sterren beoordeling
6 aantal beoordelingen
| door Gigapacket
Bekijk productdetails

Andere designs in deze categorie

Over Posters

Aangeboden door

Papiersoort: Waarde posterpapier (halfglanzend)

Uw muren weerspiegelen uw persoonlijkheid, dus laat ze spreken met uw favoriete citaten, kunst of ontwerpen gedrukt op onze op maat gemaakte Giclée-posters! Hoogwaardig microporeus, harsgecoat papier met een prachtige halfglanzende afwerking. Kies uit standaard- of op maat gemaakte posters en lijstopties om kunst te creëren die een perfecte weerspiegeling van uzelf is.

  • Giclée-prints van galerijkwaliteit
  • Ideaal voor levendige kunstwerken en fotoreproducties
  • Halfglanzende afwerking
  • Pigmentgebaseerde inkten voor full-color spectrum en hoge resolutie printen
  • Duurzaam papier van 185 g/m²
  • Verkrijgbaar in aangepaste maten tot 152,4 cm
  • Lijsten beschikbaar voor alle standaardmaten
  • Lijsten inclusief anti-reflecterend acrylglas

Over dit ontwerp

Asteroïde Miner Poster

Asteroïde Miner Poster

De toekomst is hier! Initiaal-scouting-expedities naar kometen en asteroïden hebben de aanwezigheid van zeldzame en waardevolle mineralen bevestigd, genoeg om een nieuwe "goudkoorts" van de 21e eeuw op gang te brengen. Astronauts en robotische ruimteschepen zullen binnen ons leven worden verzonden om asteroïden van ons zonnestelsel te vangen en te ontmijnen voor de rijkdom die ze bevatten. Misschien kun je een van de eersten zijn om je claim te richten op bijna oneindige rijkdommen als asteroïde prospector of mijnwerker.
Ontwerp van international designer

Klant beoordelingen

4.8 van 5 sterren beoordeling6 aantal beoordelingen
5 totaal 5-sterrenbeoordelingen1 totaal 4-sterrenbeoordelingen0 totaal 3-sterrenbeoordelingen0 totaal 2-sterrenbeoordelingen0 totaal 1-sterrenbeoordelingen
6 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
5 van 5 sterren beoordeling
Door Marie-Jeanne T.22 februari 2020Geverifieerde aankoop
Print, Maat: 20,32cm x 25,40cm, Hardware: Geen, Lijst: Geen, Media: Waarde posterpapier (halfglanzend), Mat: Geen,
Zazzler recensent programma
Een zeer mooi afgewerkte poster. In een witte kader met passpartout schittert hij in de kamer van onze kleindochter. Prachtig. Geweldig mooie afwerking
5 van 5 sterren beoordeling
Zazzler recensent programma
5 van 5 sterren beoordeling
Door Chris G.13 april 2022Geverifieerde aankoop
Print, Maat: 37,25cm x 27,94cm, Hardware: Geen, Lijst: Geen, Media: Waarde posterpapier (halfglanzend), Mat: Geen,
Zazzler recensent programma
Heel mooie tekening, heel natuurlijk. Mooie afdruk, goeie kleuren en heel scherp afgedrukt!

Tags

Posters
asteroïdekomeetmijnwerkerruimtemineralengoudkoortsastronautmijnbouwprospectieprospector
Alle producten:

Andere Info

Product ID: 228740488073722228
Ontworpen op: 16-9-2018 17:11
Rating: G