Over Posters
Aangeboden door
Over dit ontwerp
Asteroïde Miner Poster
De toekomst is hier! Initiaal-scouting-expedities naar kometen en asteroïden hebben de aanwezigheid van zeldzame en waardevolle mineralen bevestigd, genoeg om een nieuwe "goudkoorts" van de 21e eeuw op gang te brengen. Astronauts en robotische ruimteschepen zullen binnen ons leven worden verzonden om asteroïden van ons zonnestelsel te vangen en te ontmijnen voor de rijkdom die ze bevatten. Misschien kun je een van de eersten zijn om je claim te richten op bijna oneindige rijkdommen als asteroïde prospector of mijnwerker.
Ontwerp van international designer
Klant beoordelingen
4.8 van 5 sterren beoordeling6 aantal beoordelingen
6 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
5 van 5 sterren beoordeling
Door Marie-Jeanne T.22 februari 2020 • Geverifieerde aankoop
Print, Maat: 20,32cm x 25,40cm, Hardware: Geen, Lijst: Geen, Media: Waarde posterpapier (halfglanzend), Mat: Geen,
Zazzler recensent programma
Een zeer mooi afgewerkte poster. In een witte kader met passpartout schittert hij in de kamer van onze kleindochter.
Prachtig. Geweldig mooie afwerking
5 van 5 sterren beoordeling
Zazzler recensent programma
5 van 5 sterren beoordeling
Door Chris G.13 april 2022 • Geverifieerde aankoop
Print, Maat: 37,25cm x 27,94cm, Hardware: Geen, Lijst: Geen, Media: Waarde posterpapier (halfglanzend), Mat: Geen,
Zazzler recensent programma
Heel mooie tekening, heel natuurlijk. Mooie afdruk, goeie kleuren en heel scherp afgedrukt!
Tags
Andere Info
Product ID: 228740488073722228
Ontworpen op: 16-9-2018 17:11
Rating: G
Recent bekeken items