Over Magneten
Aangeboden door
Over dit ontwerp
Asteroïde Miner Magneet
De toekomst is hier! Initiaal-scouting-expedities naar kometen en asteroïden hebben de aanwezigheid van zeldzame en waardevolle mineralen bevestigd, genoeg om een nieuwe "goudkoorts" van de 21e eeuw op gang te brengen. Astronauts en robotische ruimteschepen zullen binnen ons leven worden verzonden om asteroïden van ons zonnestelsel te vangen en te ontmijnen voor de rijkdom die ze bevatten. Misschien kun je een van de eersten zijn om je claim te richten op bijna oneindige rijkdommen als asteroïde prospector of mijnwerker.
Ontwerp van international designer
Klant beoordelingen
4.8 van 5 sterren beoordeling4 aantal beoordelingen
4 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
5 van 5 sterren beoordeling
Door Niels E.5 november 2021 • Geverifieerde aankoop
Magneet, Stijl: Ronde magneet, Maat: Standard, 5,7 cm
Zazzler recensent programma
Mooie magneten niet te groot niet te klein. Prachtige mooie afbeelding
5 van 5 sterren beoordeling
Door Niels E.5 december 2021 • Geverifieerde aankoop
Zazzler recensent programma
Heel mooi heel prachtig afgewerkt. Heel prachtige afbeelding mooi duidelijk en goed leesbaar
5 van 5 sterren beoordeling
Magneet, Stijl: Vierkante magneet, Maat: 5,1 cm
Zazzler recensent programma
Heel mooi afgewerkt. Prachtige afbeelding mooi gemaakt
Tags
Andere Info
Product ID: 147888005412452388
Ontworpen op: 13-9-2018 19:39
Rating: G
Recent bekeken items