Aster Tegeltje (Voorkant)Aster Tegeltje (Zijkant)
Aster Tegeltje
€ 21,30
per tegeltje

Aster Tegeltje

5.0 van 5 sterren beoordeling
1 aantal beoordelingen
| door The Elegant Kitchen
Bekijk productdetails

Andere designs in deze categorie

Over Tegeltjes

Aangeboden door

Afmeting: Groot (15,2 x 15,2 cm.)

Toon je favoriete foto’s, afbeeldingen en citaten op deze levendige keramische tegel. Je kunt je gepersonaliseerde tegel gebruiken als onderzetter of om je interieur te upgraden. Geweldig als cadeau voor feestdagen, bruiloften en op kantoor.

  • Afmetingen: 15,24 cm (L) × 15,24 cm (B); Dikte: ca. 0,48 cm
  • Gewicht: ca. 241g
  • Gemaakt van witte keramiek
  • Volledige kleur, print tot aan de rand
  • Geschikt voor decoratief gebruik binnenshuis. Alleen voor droge binnenmuren. Bescherm tegen direct zonlicht.
Designer Tip: Om de hoogste printkwaliteit te garanderen, houd er rekening mee dat het aanpasbare ontwerpgebied van dit product 15,24 × 15,24 cm meet. Voor het beste resultaat, voeg ongeveer 3 mm afloop toe.

Over dit ontwerp

Aster Tegeltje

Aster Tegeltje

Deze prachtige Asterbloemen maken deel uit van mijn tuinbloemen collectie of serie. De naam "Aster" kan worden bewerkt, zodat u een naam, zin of bericht kunt plaatsen die bij uw persoonlijke stijl past, of u kunt de tekst verwijderen als u alleen het afbeelding wilt. Het afbeelding zelf kan worden overgebracht naar een ander producttype als u dat wenst. De verscheidenheid aan bloemen en kleuren betekent dat je altijd iets kunt vinden dat past bij je bestaande kleurenschema, en ze zien er prachtig uit in een keuken of zelfs op een splashback. De bloemen brengen echt wat leven in een effen witte muur of splashback. Als je vragen of suggesties hebt, neem dan gerust contact met me op en ik zal je helpen waar ik kan. Als je een ontwerp of afbeelding in gedachten hebt dat je niet hebt kunnen vinden, laat het me dan weten en ik zal het voor je creëer. Ik maak dagelijks nieuwe design, dus kijk af en toe terug om te zien hoe mijn nieuwste ontwerp eruit ziet. Bedankt voor het bezoeken van mijn winkel vandaag, en ik hoop dat je een geweldige dag !!
Ontwerp van international designer

Klant beoordelingen

5.0 van 5 sterren beoordeling1 aantal beoordelingen
1 totaal 5-sterrenbeoordelingen0 totaal 4-sterrenbeoordelingen0 totaal 3-sterrenbeoordelingen0 totaal 2-sterrenbeoordelingen0 totaal 1-sterrenbeoordelingen
1 Reviews
Beoordelingen voor identieke producten
5 van 5 sterren beoordeling
Door S.6 maart 2020Geverifieerde aankoop
Kermamisch tegeltje, Klein (10,8 x 10,8 cm.)
Zazzler recensent programma
Mooie kwaliteit, netjes verstuurd! Prima! Alles zoals op de voorgestelde afbeelding.

Tags

Tegeltjes
keukendecorspatwaterontwerpwandkunstkeuken en etengeneratieve inhoudkeuken kunstwerkthuis en wonenaster bloemenaster bouquetbloemontwerp
Alle producten:

Andere Info

Product ID: 256526746120363702
Ontworpen op: 29-3-2025 19:49
Rating: G